مرتبط با : واکنش ها , 

    

    *در ادامه مطلب کاریکاتور رسانه آمریکایی را ببینید و واکنش ها رابخوانید*

                                                 

به گزارش فارس، از یک ماه پیش که قطعه موسیقی «مرگ بر آمریکا» با صدای حامد زمانی منتشر شد، تا به امروز واکنش‌های مختلفی در مورد این قطعه صورت گرفته است .

به‌دنبال موفقیت این قطعه رسانه های مختلف بیگانه از جمله فارسی زبان‌ها، بارها به انتشار این قطعه واکنش نشان دادند و به تخریب خواننده این اثر پرداختد .

به تازگی شبکه تلویزیونی صدای آمریکا وابسته به دولت آمریکا نیز، در یکی از برنامه های خود به تخریب حامد زمانی، خواننده ترانه موفق مرگ بر آمریکا پرداخت.

واکنش مجدد این شبکه به این خواننده پاپ در حالی است که پیش از این نیز در یکی دیگر از برنامه‌های همین شبکه به تمسخر و تخریب حامد زمانی پرداخته شده بود .

با این وجود برنامه دیگری از شبکه صدای آمریکا با روندی کاملا تخریبی و غیرواقعی سعی می‌کند چهره های مشهور نظام جمهوری اسلامی را مورد هدف سیاه خود قرار دهد.

در این برنامه بخش هایی از اجرای این خواننده در قطعه‌های موفق مرگ بر آمریکا و قلاده های طلا به نمایش گذاشته شد. سپس مجری با ارائه یک بیوگرافی ساختگی و به دروغ از این خواننده سعی کرد اهداف مورد نظر خود را پیاده سازد.

از جمله ترفندهای صدای آمریکا در جهت تخریب خواننده ترانه مرگ بر آمریکا که در این برنامه پخش گردید ، می‌توان به این موارد اشاره کرد:حمله و توهین به چند مداح معروف؛ پخش تصویر یک خواننده غیرمجاز به جای تصویر واقعی حامد زمانی؛ پخش ترانه آخرین قدم با صدای حامد زمانی که موضوع آن درباره جانبازان در آستانه شهادت می باشد به عنوان اثری کاملا عاشقانه و القای این مساله به مخاطب با همراهی تصاویر ساختگی و مبتذل؛حمله به سمیر زند، خواننده جوان پاپ که پیش از این نیز در یکی دیگر از برنامه های به تخریب وی اقدام شده بود؛ حمله به برخی چهره های فرهنگی و هنری نظام و البته دفاع از شاهین نجفی مرتد.

مجری و برنامه ساز شبکه صدای آمریکا که البته جرات پخش کردن بخش هایی از قطعه مرگ بر آمریکا  که چندین بار عبارت مرگ بر آمریکا در آن تکرار می شود را نداشت به دلیل اینکه هیچ گونه نقطه ضعفی در کارنامه حامد زمانی  وجود ندارد و البته به دلیل آشفتگی و هراس خود از این خواننده ، دقیقا نمی دانست چگونه با این موضوع برخورد نماید که در نهایت با در هم آمیختن مسائلی که هیچ گونه ارتباطی به هم نداشتند سعی کرده بود به هر شیوه و ترفندی برنامه ای در حدود نیم ساعت بسازد و از این طریق دل مدیران و مسئولان آمریکایی را به دست آورد.

این مجری فاسد که از لحن سخنان وی کاملا مشخص بود از ترانه های موفق حامد زمانی مانند دیروز امروز فردا، قلاده های طلا، شناسنامه ، امام رضا (ع) و مرگ بر آمریکا به شدت خشمگین است، با این کار خود نشان داد که حامد زمانی به عنوان خواننده ارزشی پاپ در کارش موفق و شاخص شده بوده‌است.

لازم به ذکر است مهدی فلاحتی مجری و برنامه ساز شبکه صدای آمریکا که اجرای این برنامه را به‌عهده داشت و جزو فاسد ترین عوامل این شبکه آمریکایی است در طول ۲۸ دقیقه برنامه ۲۷ بار نام حامد زمانی را تکرار کرد.

این مجری شبکه صدای آمریکا اواخر سال ۸۸ در پی تجاوز و ضرب و شتم به یکی از مجریان زن این شبکه، از سوی دادگاه فدرال آمریکا بازداشت و روانه زندان شد. فلاحتی که دارای تفکرات کمونیستی است حدود یک سال و نیم از اجرای برنامه در صدای آمریکا منع شد ولی در نهایت مجری زن از این شبکه خارج شد ولی این فرد فاسد مجددا به کار فراخوانده شد و سال هاست که به اربابان آمریکایی خود خوش خدمتی می کند.